První krůčky k on-line prodeji

Máte online nebo fyzický produkt, který chcete představit kontaktům z Vaší databáze? Nabídněte ho svým zákazníkům prostřednictvím Clipsanu. Vytvořte si prodejní stránku, evidujte objednávky, přijímejte platby, odesílejte produkt. Prodejní proces je možné maximálně automatizovat.

Pokračujte

Změna emailové adresy zákazníka u objednávky

U objednávek máte možnost změnit nejen údaje týkající se samotné objednávky, ale také můžete změnit u objednávky emailovou adresu zákazníka. Údaj změníte na jednom místě, ale změna bude mít automaticky vliv i na dotčené automaty.

Pokračujte

Průběh objednávky a její stavy

Podívejte se na průběh objednávky zákazníků v rámci v Clipsanu. Každá objednávka je v nějakém stavu. Tento stav se mění buď automaticky (při spárování platby) nebo ručně Vaším zásahem.

Pokračujte

Stažení účetních dat

Vytvořené faktury si můžete jednoduše stáhnout a předat je svému účetnímu. Pokud používáte účetní program Pohoda, budete mít práci ještě jednodušší, protože máme připraven export dat přímo pro tento program.

Pokračujte

EET – Elektronická Evidence Tržeb

EET je od 1. 3. 2017 povinné u všech plateb v oboru maloobchod a velkoobchod vyjma převodu a dobírky.
V Clipsanu se Vás EET týká v případě, že využíváte platební bránu Paysan a prodáváte fyzické zboží. Pokud v tomto případě nemáte nastavené EET, není zákazníkům možnost platby kartou vůbec nabízena.

Pokračujte

Export faktur do účetního programu Pohoda

Pokud máte účetní program Pohoda, připravili jsme export faktur přímo pro tento účetní program. Příprava dat pro export Jděte v menu do Prodej/Objednávky. Nejprve je potřeba nastavit, jaká data se do exportu nahrají. To uděláte pomocí filtrů nad objednávkami. V případě, kdy využíváte v rámci Clipsanu více firem pro fakturaci, je potřeba vybrat příslušnou firmu. […]

Pokračujte