První krůčky k on-line prodeji

Máte online nebo fyzický produkt, který chcete představit kontaktům z Vaší databáze? Nabídněte ho svým zákazníkům prostřednictvím Clipsanu. Vytvořte si prodejní stránku, evidujte objednávky, přijímejte platby, odesílejte produkt. Prodejní proces je možné maximálně automatizovat.

Pokračujte

Změna emailové adresy zákazníka u objednávky

U objednávek máte možnost změnit nejen údaje týkající se samotné objednávky, ale také můžete změnit u objednávky emailovou adresu zákazníka. Údaj změníte na jednom místě, ale změna bude mít automaticky vliv i na dotčené automaty.

Pokračujte

Průběh objednávky a její stavy

Podívejte se na průběh objednávky zákazníků v rámci v Clipsanu. Každá objednávka je v nějakém stavu. Tento stav se mění buď automaticky (při spárování platby) nebo ručně Vaším zásahem.

Pokračujte

Stažení účetních dat

Vytvořené faktury si můžete jednoduše stáhnout a předat je svému účetnímu. Pokud používáte účetní program Pohoda, budete mít práci ještě jednodušší, protože máme připraven export dat přímo pro tento program.

Pokračujte

EET – Elektronická Evidence Tržeb

EET je od 1. 3. 2017 povinné u všech plateb v oboru maloobchod a velkoobchod vyjma převodu a dobírky.
V Clipsanu se Vás EET týká v případě, že využíváte platební bránu Paysan a prodáváte fyzické zboží. Pokud v tomto případě nemáte nastavené EET, není zákazníkům možnost platby kartou vůbec nabízena.

Pokračujte