Pomocí hromadných zpráv můžete komunikovat se svými zákazníky, zájemci o Vaše produkty. Máme pro Vás připraveno několik typů šablon, které stačí naplnit zajímavým obsahem.

Připravte pro každou skupinu kontaktů cílenou nabídku. Hromadnou zprávu můžete odeslat ihned jak ji vytvoříte, nebo nastavit datum budoucí.

Proces tvorby hromadné zprávy

  • výběr příjemců
  • výběr data a času odeslání
  • výběr šablony
  • příprava obsahu
  • náhled a odeslání testu
  • uvolnění zprávy k odeslání

Příprava hromadné zprávy

Udělejte své emaily úspěšnější

Pomocí speciálních kódů můžete u svých zpráv nastavit například oslovení, odhlášení, skloňování textu podle pohlaví. Díky tomu příjemce získá pocit, že email je určen jen jemu, že ho znáte a dali jste si tu práci a oslovili ho jménem. Věřte, že úspěšnost takovéhoto emailu je větší, než když email začíná „Vážení přátelé“.

Podívejte se na návody

Speciální kódy do newsletteru

Použití speciálních kódů pro oslovení a skloňování textu podle pohlaví

Sledujte statistiky

U každé odeslané hromadné zprávy máte k dispozici statistiky její úspěšnosti. Sledujeme počet odeslaných a otevřených emailů, počty kliknutí na odkazy, počty odhlášených a také domény příjemců.

Statistiky hromadných zpráv

A/B testování

Chcete zjistit, jaký je nejlepší předmět Vašeho emailu. Nedokážete se rozhodnout, jestli bude lepší poslat textový email nebo nahrát video? Zajímá Vás, který čas je nejvhodnější na odeslání newsletteru?

Využijte A/B testování, připravte dvě varianty hromadné zprávy, které se liší například pouze v jednom parametru. Obešlete tímto testem pouze část své databáze, a poté podle výsledků vítěznou variantu rozešlete na celou databázi. Testovat můžete předmět emailu, odesílatele, obsah a čas odeslání.

A/B testování hromadných zpráv

Comments

  1. Pingback: Vytvořte a odešlete první emailový newsletter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *