První krůčky v Clipsanu

Clipsan je služba na automatizaci marketingu a prodeje. Umí spravovat kontakty, posílat emaily, získávat nové zákazníky a automaticky je opečovávat. A nejen to!

Pokračujte

První krůčky v CRM

Spravujte efektivně databázi Vašich kontaktů. V CRM můžete u každého kontaktu sledovat mnohem více údajů, než v běžné databázi. Propojte si emailovou adresu se svým účtem, zaznamenávejte si úkoly, obchodní příležitosti a produkty.

Pokračujte

První krůčky k on-line prodeji

Máte online nebo fyzický produkt, který chcete představit kontaktům z Vaší databáze? Nabídněte ho svým zákazníkům prostřednictvím Clipsanu. Vytvořte si prodejní stránku, evidujte objednávky, přijímejte platby, odesílejte produkt. Prodejní proces je možné maximálně automatizovat.

Pokračujte

První krůčky v automatizaci

Zautomatizujte komunikaci s Vašimi zákazníky a zájemci o Vaše produkty. Pokud máte na svých stránkách magnet, pomocí něhož sbíráte kontakty, automat to udělá za Vás. A to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Pokračujte

První krůčky v partnerském programu

Využitím partnerského programu můžete zvýšit dosah své nabídky a získat více zákazníků. Partner propaguje Váš produkt přímo nebo nepřímo. Poté mu vyplatíte stanovenou provizi na základě provedených obchodů.

Pokračujte