Pomocí CRM budete mít větší přehled o komunikaci s Vašimi zákazníky.

Můžete spravovat nejen informace o Vašich kontaktech, ale také firmách. Jednotlivé kontakty pak lze propojit s konkrétní firmou.

Můžete také evidovat Vaše obchodní příležitosti. Každou obchodní příležitost je možné propojit s konkrétním kontaktem i firmou.

Kontakty

Všechny kontakty, které máte nyní v Clipsanu v databázi se automaticky zobrazí také v CRM. U každého kontaktu můžete mimo základních osobních údajů evidovat také například pracovní pozici a firmu, ve které pracuje, webové stránky, profily na sociálních sítích, vytvořená vlastní pole a další údaje.

Vytvoření nového kontaktu

Firmy

Kromě samotných kontaktů můžete také spravovat údaje firem. Jedná se zejména o fakturační údaje společnosti, odkaz na webové stránky, profily na sociálních sítích a jiné. Firmy můžete propojit s jednotlivými osobami a obchodními příležitostmi.

Vytvoření nové firmy

Obchodní příležitosti

Na jednom místě budete mít přehled o všech rozjednaných zakázkách, jejich hodnotě a kontaktních osobách. Získáte tak podklady pro report vedoucím obchodních oddělení nebo ředitelům společnosti. Stejně tak obchodníci budou mít přehled o svých zakázkách, mohou si k nim nahrávat různé materiály, zaznamenávat historii a komunikaci.

Vytvoření nové obchodní příležitosti

Úkoly

Zaznamenávejte si své úkoly v souvislosti s kontakty z Vaší databáze. Připomenutí úkolu obdržíte do emailu. Úkoly můžete zadávat nejen sobě, ale i svým kolegům. I oni obdrží upozornění emailem a po splnění jste zase informován Vy, jako zadavatel.

Vytvoření nového úkolu

Produkty

Když si založíte karty všech svých produktů, můžete je poté přiřazovat svým zákazníkům. Budete tak mít nejen přehled o svých zákaznících, ale můžete to využít také při automatizaci svých marketingových aktivit.

Vytvoření nového produktu

Propojte si svůj email s Clipsanem

Jestli chcete mít u každého kontaktu také přehled o vzájemné komunikaci, propojte si svůj email s účtem v Clipsanu.

Propojení účtu v Clipsanu s emailovou adresou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *