Pomocí zachytávacích stránek můžete propagovat své produkty, získávat nové zákazníky případně budovat databázi produktů.

Máme pro Vás připraveno několik šablon, které stačí pouze naplnit Vašimi údaji. Zvládne to tedy opravdu každý.

Nemusíte mít registrovánu ani vlastní doménu, zachytávací stránku si vytvoříte na Vaší doméně v Clipsanu.

Vytvořte zachytávací stránku

Vyberte si z připravených šablon a naplňte ji svými údaji.

Vytvoření jednoduché zachytávací stránky

Vytvořte děkovací stránku

Součástí každé zachytávací stránky by měla být děkovací stránka. Ta se zobrazí návštěvníkovi ihned poté, co zadá svůj kontakt. Účelem děkovací stránky je nejen poděkování za zanechaný kontakt, ale i další informace jako kde najde slíbený produkt, v případě prodeje platební informace, ad. Nezapomeňte také vložit na děkovací stránku konverzní pixel a sledovat její úspěšnost.

Tvorba děkovací stránky

Propagujte vytvořenou stránku

Aby zachytávací stránka plnila svůj účel, je potřeba ji začít propagovat. Můžete využít několik kanálů, jak zájemce na tuto stránku přivést. Vložte odkaz na ní na své webové stránky nebo vlastní blog. Máte profily na sociálních sítích. Vytvořte příspěvek s odkazem na tuto stránku. Můžete také připravit reklamní kampaně na Sklik, Google Adwords nebo Facebooku.

Sledujte statistiky zachytávací stránky

Sledujte a vyhodnocujte statistické údaje o počtech návštěvníků a hlavně konverzích. Vložte na děkovací stránku konverzní pixel z Google Adwords, Skliku nebo Facebooku a sledujte údaje o konverzích.

Comments

  1. Pingback: Vytvořte zachytávací stránku pro sběr zájemců

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *